KoszykTwój koszyk jest pusty ...
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Kategorie

Statystyka

  • Ilość produktów: 225481
  • Aktualnie klientów na stronie: 4
  • Sklep odwiedziło: 944254 klientów
Strona główna1 » FIBER_OPTIC

FIBER_OPTIC

A9999-SCSCMD01

A9999-SCSCMD01

Cena: 32,98 zł
    Producent: Oupin        Symbol producenta: A9999-SCSCMD01
    Numer katalogowy: 22AA9999-SCSCMD01      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

patchcord SC-SC; 62,5/125um 1m

  • Liczba w opakowaniu:1
  • Obudowa:Rys4.61a
dodaj do schowka
A9999-SCSCMD02

A9999-SCSCMD02

Cena: 32,76 zł
    Producent: Oupin        Symbol producenta: A9999-SCSCMD02
    Numer katalogowy: 22AA9999-SCSCMD02      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

patchcord SC-SC; 62,5/125um 2m

  • Liczba w opakowaniu:1
  • Obudowa:Rys4.61b
dodaj do schowka
A9999-STSTMD01

A9999-STSTMD01

Cena: 33,19 zł
    Producent: Oupin        Symbol producenta: A9999-STSTMD01
    Numer katalogowy: 22AA9999-STSTMD01      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

patchcord ST-ST; 62,5/125um 1m RoHS

  • Liczba w opakowaniu:1
  • Obudowa:Rys4.61m
dodaj do schowka
ADAPTER GNIAZDO-WTYK TOSLINK-MINI

ADAPTER GNIAZDO-WTYK TOSLINK-MINI

Cena: 6,23 zł
    Producent: Taiw-Semic        Symbol producenta: TOSLINK-MINI
    Numer katalogowy: 55TOSLINK-MINI      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 1.00

Element TOSLINK: adapter gniazdo-wtyk; Przyłącze: gniazdo 3,5mm

szt.Do koszykadodaj do schowka
AFBR-57R5APZ

AFBR-57R5APZ

Cena: 272,70 zł
    Producent: Avago        Symbol producenta: AFBR-57R5APZ
    Numer katalogowy: 55AFBR-57R5APZ      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

Element TOSLINK: dwukierunkowy nadajnik/odbiornik; 850nm

dodaj do schowka
AFBR-709SMZ

AFBR-709SMZ

Cena: 559,17 zł
    Producent: Avago        Symbol producenta: AFBR-709SMZ
    Numer katalogowy: 55AFBR-709SMZ      Dostępność: Aktualnie niedostępny      Ilość: 0.00

Element TOSLINK: dwukierunkowy nadajnik/odbiornik; 850nm

dodaj do schowka
AU-F03

AU-F03

Cena: 283,13 zł

    Numer katalogowy: 55AU-F03      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

Czujnik: wzmacniacz światłowodowy; NPN; Przyłącze: przewód 2m

dodaj do schowka
AU-F04

AU-F04

Cena: 283,13 zł
    Producent: ANLY ELECTRONICS        Symbol producenta: AU-F04
    Numer katalogowy: 55AU-F04      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

Czujnik: wzmacniacz światłowodowy; PNP; Przyłącze: przewód 2m

  • Artykuły współpracujące:FH-05T
  • Artykuły współpracujące:FH-15T
  • Artykuły współpracujące:FS-01D
  • Artykuły współpracujące:FS-04D
  • Artykuły współpracujące:FS-05T
  • Artykuły współpracujące:FS-15T
  • Częstotliwość przełączania maks.:1kHz
  • Konfiguracja wyjścia:PNP…
dodaj do schowka
C9999-SCMDR000

C9999-SCMDR000

Cena: 4,84 zł
    Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-SCMDR000
    Numer katalogowy: 22AC9999-SCMDR000      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

  • Liczba w opakowaniu:10
  • Obudowa:Rys4.62m
  • dodaj do schowka
    C9999-SCMDR000 Pbf

    C9999-SCMDR000 Pbf

    Cena: 2,88 zł
      Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-SCMDR000 Pbf
      Numer katalogowy: 22AC9999-SCMDR000 Pb      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

    złšcze SC-SC, wielomod. duplex RoHS

  • Liczba w opakowaniu:8
  • Obudowa:Rys4.62m
  • dodaj do schowka
    C9999-SCMSR000

    C9999-SCMSR000

    Cena: 2,84 zł
      Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-SCMSR000
      Numer katalogowy: 22AC9999-SCMSR000      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

  • Liczba w opakowaniu:10
  • Obudowa:Rys4.62a
  • dodaj do schowka
    C9999-SCMSR000 Pbf

    C9999-SCMSR000 Pbf

    Cena: 2,32 zł
      Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-SCMSR000 Pbf
      Numer katalogowy: 22AC9999-SCMSR000 Pb      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

    złšcze SC-SC, wielomod. simple RoHS

  • Liczba w opakowaniu:6
  • Obudowa:Rys4.62a
  • dodaj do schowka
    C9999-STMDR000

    C9999-STMDR000

    Cena: 5,10 zł
      Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-STMDR000
      Numer katalogowy: 22AC9999-STMDR000      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

  • Liczba w opakowaniu:10
  • Obudowa:Rys4.62n
  • dodaj do schowka
    C9999-STMDR000 Pbf

    C9999-STMDR000 Pbf

    Cena: 4,49 zł
      Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-STMDR000 Pbf
      Numer katalogowy: 22AC9999-STMDR000 Pb      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

    złšcze ST-ST, wielomod. duplex RoHS

  • Liczba w opakowaniu:7
  • Obudowa:Rys4.62n
  • dodaj do schowka
    C9999-STMSR000

    C9999-STMSR000

    Cena: 2,24 zł
      Producent: Oupin        Symbol producenta: C9999-STMSR000
      Numer katalogowy: 22AC9999-STMSR000      Dostępność: Na zamówienie      Ilość: 0.00

  • Liczba w opakowaniu:10
  • Obudowa:Rys4.62b
  • dodaj do schowka

    Oprogramowanie sklepu shopGold.pl